Najpredávanejšie produkty

Elektrikár

Informácie

Nové produkty

Zľavnené produkty

Chránená dielňa Vector Palárikovo okres Nové Zámky Vám ponúka náhradné plnenie za rok 2020

Vtipné unisex tričká Elektrikár

Nový produkt

Vtipný darček pre elektrikára, darček pre elektrikára, darčeky pre elektrikárov, tričko elektrikár, vtipné tričká, vtipné darčeky, srandovné darčeky, humorné darčeky, svietiace tričká "Elektrikár. Ak tancujem a nehrá hudba, vypnite prosím hlavný istič." Okrem klasickej potlači sú v ponuke aj svietiace tričká, fosforové tričká, neónové trička a tričká s reflexnou potlačou.

Viac detailov

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 26 vernostných bodov. Za obsah košíku získate celkom 26 vernostných bodov , ktoré môžu byť prevedené na zľavový kupón v hodnote 1,04 €.


15,00 €

Detaily

Vtipné unisex tričko "Elektrikár. Ak tancujem a nehrá hudba, vypnite prosím hlavný istič." v 31 farebných prevedeniach. V ponuke je svietiaca fosforová potlač, reflexná potlač a tiež 4 druhy neónovej potlače. Výber z veľkostí XS - XXXL. Single Jersey, 100 % bavlna, silikónová úprava, 160 g/m2. Kvalitné tričko strednej gramáže. Kvalitný priekrčník s prídavkom 5 % elastanu so spevňujúcou ramennou páskou. Trup po bokoch bez švíkov. Saténová etiketa.

11 ďalších produktov v rovnakej kategórii: