Sherlock Holmes

Informácie

Nové produkty

Zľavnené produkty

Náhradné plnenie za rok 2020, chránená dielňa VECTOR, odvod za nezamestnávanie zdravotne postihnutých 2020, nahradne plnenie 2020, chranene pracovisko, vtipne darceky, vtipné tričká

Sherlock Holmes 3 produkty

Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek
  • Detské tričko so svietiacou fosforovou potlačou Sherlock Holmes. Fosforové tričko so Sherlockom Holmesom stačí nabiť svetlom a v tme začne svietiť. V ponuke je len čierne tričko. Výber z veľkostí 4 roky - 12 rokov. Ak máte záujem o dotlač na inú farbu textilu, napíšte nám e-mail.

    19,00 €
  • Detské tričko so svietiacou fosforovou potlačou Sherlock Holmes. Detské fosforové tričko so Sherlockom Holmesom stačí nabiť svetlom a v tme začne svietiť. V ponuke je len čierne tričko. Výber z veľkostí 4 roky - 12 rokov. Ak máte záujem o dotlač na inú farbu textilu, napíšte nám e-mail.

    24,00 €
  • Detské dlhorukávové tričko so svietiacou fosforovou potlačou Sherlock Holmes. Detské fosforové tričko so Sherlockom Holmesom stačí nabiť svetlom a v tme začne svietiť. V ponuke je len čierne tričko. Výber z veľkostí 4 roky - 12 rokov. Ak máte záujem o dotlač na inú farbu textilu, napíšte nám e-mail.

    22,00 €
Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek