Slovensko chémia

Informácie

Nové produkty

Zľavnené produkty

Náhradné plnenie za rok 2020, chránená dielňa VECTOR, odvod za nezamestnávanie zdravotne postihnutých 2020, nahradne plnenie 2020, chranene pracovisko, vtipne darceky, vtipné tričká

Slovensko chémia 3 produkty

Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek
  • Detské slovenské tričko SVK Chemistry - Text v štýle scrabble vytvorený z periodickej sústavy chemických prvkov - Piktogram obsahuje názov, atómové číslo, symbol, relatívnu atómovú hmotnosť v 8 farebných prevedeniach. V ponuke je aj svietiaca fosforová potlač. Výber z veľkostí 4 roky - 12 rokov.

    11,90 €
  • Detské dvojfarebné slovenské tričko SVK Chemistry - Text v štýle scrabble vytvorený z periodickej sústavy chemických prvkov - Piktogram obsahuje názov, atómové číslo, symbol, relatívnu atómovú hmotnosť v 4 farebných prevedeniach. V ponuke je aj svietiaca fosforová potlač. Výber z veľkostí 4 roky - 12 rokov.

    16,90 €
  • Detské dlhorukávové tričko SVK Chemistry - Text v štýle scrabble vytvorený z periodickej sústavy chemických prvkov - Piktogram obsahuje názov, atómové číslo, symbol, relatívnu atómovú hmotnosť v 5 farebných prevedeniach. V ponuke je aj svietiaca fosforová potlač. Výber z veľkostí 4 roky - 12 rokov.

    14,90 €
Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek